#1

Csodatölcsér lenne? (=Mirabilis jalapa)

- Milyen dísznövény? 24.07.2013. 22:58
- variedit | 240 Hozzászólás

El fogom olvasni a szabályzatot, amint időm jut rá..........így renitensként sietve felteszek pár képet , kérlek ....nézzétek el nekem , .... A hegyen mindent lefotóztam, ami a kérdéses növényekhez kell, de ez a virág ......ez .... a székemhez ragasztott , bocs, ...amikor feltöltöttem.............a gépemről, a laptopomra.... Most készült........még ....ropog....
... ha jól sejtem...Mirabilis Japala...
saját nevelésű.... A hegyen ő is jól érzi magát................

Csatolt képek:

Javítva: 24.07.2013. 23:08 | Fel!

#2

RE: Milyen dísznövény ő ?.... Csodatölcsér lenne ?

- Milyen dísznövény? 24.07.2013. 23:07
- Lila Pereszke | 18.245 Hozzászólás

Szerintem is az.

(De megint egy szögből csak a virágról van 5 teljesen ugyanolyan kép, minimális információtartalommal... és azt sem egészen értem, hogy mért van 93 pont a bejegyzésben. )

Fel!

#3

RE: Milyen dísznövény ő ?.... Csodatölcsér lenne ?

- Milyen dísznövény? 24.07.2013. 23:26
- variedit | 240 Hozzászólás

OK. jogos .... az ejnye ...bejnye... Akkor most elkullogok ......a helyemre.....

...előbb azért felteszem ...ezt a csúf ...szépséget.... Azért furi, hogy ahol csak találtam belőlük......itt ezen a helyen....mind így nézett ki..........Persze Ti vagytok a hozzértők........... lehet hogy beteg..... de ilyen valószínűtlen színpompával ? ...persze lehet....
....Vannak még friss fotóim,,,,, de most csak ezt a kettőt tudom feltenni gyorsan............és mára elszaladok........ne hari..

Fel!

#4

RE: Milyen dísznövény ő ?.... Csodatölcsér lenne ?

- Milyen dísznövény? 24.07.2013. 23:29
- variedit | 240 Hozzászólás

Ja ...........és a Mirabilis virága ,,,,,,,,,,,,,a fény játéka miatt...........minden képen más gyönyört ...okoz........Nektek nem ? Na nem baj...............attól még tudom..hogy egész növényt,,,,,,,,földtől - a csúcsáig .....Igenn is............így lesz..........
Fú, nem vettem kisebbre.... bocs.......muszáj most kivételesen így ....... El kell szaladnom...


Javítva: 24.07.2013. 23:46 | Fel!

#5

RE: Milyen dísznövény ő ?.... Csodatölcsér lenne ?

- Milyen dísznövény? 24.07.2013. 23:37
- Lila Pereszke | 18.245 Hozzászólás

Zitat von variedit im Beitrag #4
Ja fény játéka miatt...........minden képen más gyönyört ...okoz........


Jó, korlátlan képfeltöltés van, úh. elférnek.

És erre a rengeteg pontra a hozzászólásaidban van valami magyarázat? Bocsánat, nyilván nincs rá szabály a Fórumszabályzatban, de szerintem az értelmezhetetlenség határát súrolják...


Javítva: 24.07.2013. 23:44 | Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 89 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17318 topik és 72378 hozzászólás van.
Rekord látogatottság: 442 Felhasználó (01.03.2023. 23:09).