#1

Ócsai TK

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 23.10.2010. 12:06
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Hát ez nagy kedvencem, szerintem eszméletlen szép ez a kis láperdő-maradvány. Október elején voltam itt és szerencsére a viszonylag magas vízállás ellenére is azért elég jól járhatók voltak az utak! (És ezt egyébként annak fényében mondom, hogy persze ide is egy szál vászoncipőben indultam el... )


Javítva: 25.10.2010. 00:08 | Fel!

#2

RE: Ócsai TK

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 25.10.2010. 00:08
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Pár kép:

Csatolt képek:
Fel!

#3

RE: Ócsai TK

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 25.10.2010. 00:16
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Na még pár kép:

Csatolt képek:
Fel!



Látogatók
1 Fórumtag és 7 Vendég online:
barkberk

Fórum statisztikák
A fórumon 17591 topik és 73643 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).