#1

Körtike tanösvény 2011.04.23

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 26.04.2011. 23:39
- Zázrivá | 39 Hozzászólás

10-kor kezdődött a Pityerszeri húsvétváró. Addig volt egy kis időm, ezért úgy gondoltam, hogy a Körtike tanösvényen, "hátulról" fogok megérkezni. Különféle erdők mellett vezetett az út. Az erdőben és mellette nagyon kellemes volt sétálni. A fák alatt tényleg többféle mohát is láttam. Itt láttam az első idei agárkosbort is. Ide érdemes máskor is visszajönni.

Csatolt képek:
Fel!


Látogatók
0 Fórumtag és 222 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).