|
|
Lassan itt, Dél-Svédországban is beindul a kökörcsinek virágzásának időszaka, némileg lemaradva az otthonitól, és mivel idén valószínűleg csak a környék kiskertjeiben fogom tudni megcsodálni őket, megemlékezek róluk egy blogbejegyzésben néhány tavalyi fotóval. « Kerti érdekességek 5. - Hylomecon japonica (Thunb.) Prantl & KündigBotanikai kalandozások Skandináviában 20. - Trientalis europaea L. » További bejegyzések ebben a kategóriában Botanikai Fórum Blog
|
Több információ "Botanikai kalandozások Skandináviában 19. - Pulsatilla vernalis (L.) Mill."
Hírcsatorna alkalmazások
Blog ajánlása
Legújabb bejegyzés ebben a kategóriában: Botanikai Fórum Blog
A szerző legkedveltebb bejegyzései
|
Kommentek
|
Mike 28.04.2017. 00:00 |
Remek kis összeállítás, mint mindig. Ehhez kapcsolódóan egy kérésem lenne: a Pulsatilla vernalisról tudnál küldeni egy skandináviai képet, akár termőhellyel? Én is nekiálltam egy bloggnak a szűkebb környezetem dolgairól - néha kitekintéssel az adott nemzetség európai fajaira, így a kökiknél majdnem teljessé tudnám tenni. Magától értetődően a képed a te neveddel kerülne fel. |
Látogatók
0 Fórumtag és 51 Vendég online |
Fórum statisztikák
A fórumon 17590
topik
és
73641
hozzászólás van.
|



További bejegyzések ebben a kategóriában Botanikai Fórum Blog
RSS-Feed alkalmazása
Látogatók
Fórum statisztikák