#1

Fura valami...(=Xylobolus frustulatus)

- Milyen gomba? 22.12.2014. 20:34
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Vértesben látunk pár napja... egyelőre nincs túl sok ötletem...

Csatolt képek:

Javítva: 25.12.2014. 16:15 | Fel!

#2

RE: Fura valami...

- Milyen gomba? 23.12.2014. 19:54
- disznófülgomba | 1.238 Hozzászólás

Szerintem Xylobolus frustulatus a fura valami.
http://www.miskolcigombasz.hu/fajlista/i...List&kindId=753

Fel!

#3

RE: Fura valami...

- Milyen gomba? 23.12.2014. 20:43
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Köszönöm! Eddig még csak nem is hallottam róla...

Fel!


Látogatók
0 Fórumtag és 80 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17590 topik és 73641 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).