#1

Bp., Normafa és környéke

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 07.11.2010. 00:46
- Lila Pereszke | 18.244 Hozzászólás

Hát bevallom ma én is elkövettem azt a hibát, hogy felkerestem Bp. egyik legnépszerűbb kirándulóhelyét... már nagyon régen jártam errefelé és kíváncsi voltam rá. Pfff, hát számítottam rá, hogy hétvégén, napos időben biztos sokan lesznek, de nem sokan voltak, hanem RENGETEGEN!

Alig tudtam gyorsan pár olyan képet csinálni, amin nem sétált épp bele valaki, mert nem csak a kiépített főúton volt Váci utcára emlékeztető forgalom, de az összes kisebb ösvényen is... Hát ez van, elképesztő, micsoda strapának vannak kitéve ezek a fővárosi kirándulóhelyek, csoda hogy akad még itt valami kis zöld!

Ja, a zsepiktől persze itt is az idegbaj kerülgetett... vagyis az engem kerülgető idegbajjal együtt kerülgettem a zsepiket... A másik pedig, amitől szintén megőrülök és ami sajnos szinte az összes hazai természetvédelmi területet sújtja, az a zöldhulladék!
Elképesztő, hogy pont az ilyen remek helyek környékén lakók gondolják úgy, hogy inkább tönkreteszik és zsákszámra hordják ki a kerti szemetet, mondván úgyis lebomlik... Itt egyébként már próbálkoznak ezt táblákkal is megakadályozni, de sajnos egyelőre nem túl sok sikerrel, mert most is ott hevernek körülötte az elszáradt smaragdtuják...


Javítva: 07.11.2010. 00:57 | Fel!

#2

RE: Bp., Normafa és környéke

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 07.11.2010. 00:52
- Lila Pereszke | 18.244 Hozzászólás

Íme pár - sajnos még a szokásosnál is szerencsétlenebbül sikerült - kép:

P.S.: ja, és persze az is elképesztő, hogy embermagasságig minden egyes bükkfa kérge ki van tetoválva...

Csatolt képek:
Fel!

#3

RE: Bp., Normafa és környéke

- Magyarországi kirándulások, túrabeszámolók 07.11.2010. 12:17
- Harka | 2.868 Hozzászólás

Tegnap az mtv híreiben tárgyalták a váratlanul kitisztult városi levegőt, és ennek kapcsán felvillantottak két másodpercre egy képet a Normafai kirándulókról.... Sűrű tömött sorokban hömpölyögtek!

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 53 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17317 topik és 72373 hozzászólás van.
Rekord látogatottság: 442 Felhasználó (01.03.2023. 23:09).