#1

Bükk - de bokor (=Lonicera xylosteum)

- Milyen hazai növény? 15.07.2013. 21:16
- Gurgolya | 619 Hozzászólás

A Bükkben piroslott elő terméseivel ez a bokor. Ükörke lonc lenne?

Csatolt képek:
P7141666.JPG

Javítva: 16.07.2013. 18:39 | Fel!

#2

RE: Bükk - de bokor

- Milyen hazai növény? 16.07.2013. 18:38
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Aha!

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 226 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).