#1

Egy könnyű... (=Pulmonaria mollissima)

- Fotó-feladványok 05.04.2013. 12:32
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

... tavalyról... de reméljük előbb-utóbb lesz belőlük idén is!

Csatolt képek:
P2020626.JPG

Javítva: 05.04.2013. 20:07 | Fel!

#2

RE: Egy könnyű...

- Fotó-feladványok 05.04.2013. 17:51
- mobe | 1.181 Hozzászólás

Én bársonyos tüdőfűnek nézem. Ha a levelét látnám, biztosabban mondanám.


Fel!

#3

RE: Egy könnyű...

- Fotó-feladványok 05.04.2013. 20:06
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Hát, tüdőfű is, meg ragadós bársonyos is, úh. természetesen az!


Javítva: 05.04.2013. 20:46 | Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 103 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).