#1

Vízigaz... (=cf. Veronica anagallis-aquatica)

- Milyen hazai növény? 08.11.2012. 14:50
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Ezeket a remek képeket kaptam az imént... szerintetek mi lehet ez? Állítólag a Galga-patakból lett kihalászva...

P.S.: tán egy fuldokló Veronica anagallis-aquatica?

Csatolt képek:

Javítva: 09.11.2012. 12:40 | Fel!

#2

RE: Vízigaz...

- Milyen hazai növény? 09.11.2012. 12:39
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Hm, hát jó, ha senki sem tiltakozik, akkor jó lesz Veronica-nak...

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 26 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).