#1

Ez is aszat? (=Cirsium canum)

- Milyen hazai növény? 04.08.2012. 17:39
- juhaszj | 465 Hozzászólás

Lápréten fényképeztem.

Csatolt képek:

Javítva: 04.08.2012. 18:55 | Fel!

#2

RE: Ez is aszat?

- Milyen hazai növény? 04.08.2012. 17:51
- Papinho | 2.958 Hozzászólás

Ez már inkább aszat. Cirsium canum.

Fel!

#3

RE: Ez is aszat?

- Milyen hazai növény? 04.08.2012. 18:21
- juhaszj | 465 Hozzászólás

Köszönöm a meghatározást.

Fel!

#4

RE: Ez is aszat?

- Milyen hazai növény? 04.08.2012. 22:42
- Csukoka | 2.403 Hozzászólás

Mocsárrétek augusztusban tömegesen virágzó, szép növénye a szürke aszat (Cirsium canum).


Fel!



Látogatók
1 Fórumtag és 111 Vendég online:
tmoni10

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).