#1

És ő? (=Epilobium montanum)

- Milyen hazai növény? 03.06.2012. 22:39
- mobe | 1.181 Hozzászólás

Szintén Pilisszentlászlóról

Csatolt képek:

Javítva: 03.06.2012. 23:25 | Fel!

#2

RE: És ő?

- Milyen hazai növény? 03.06.2012. 23:05
- Csukoka | 2.403 Hozzászólás

Füzike (Epilobium sp.). Levelét nem tudom jobban kinagyítani.


Fel!

#3

RE: És ő?

- Milyen hazai növény? 03.06.2012. 23:08
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

E. montanum

Fel!

#4

RE: És ő?

- Milyen hazai növény? 03.06.2012. 23:19
- mobe | 1.181 Hozzászólás

Köszönöm mindkettőtöknek!

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 90 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).