#1

Salix4 (=Salix cinerea)

- Milyen hazai növény? 22.03.2012. 20:02
- retek | 2.168 Hozzászólás
Javítva: 24.03.2012. 14:50 | Fel!

#2

RE: Salix4

- Milyen hazai növény? 24.03.2012. 01:26
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Szerintem Salix caprea.

Fel!

#3

RE: Salix4

- Milyen hazai növény? 24.03.2012. 10:22
- bosna sarajevo | 5.110 Hozzászólás

hát, az egy S. purpurea kivételével szerintem az összes többi 3 fotón S. cinerea van, különböző állapotaiban

Fel!

#4

RE: Salix4

- Milyen hazai növény? 24.03.2012. 13:31
- Csukoka | 2.400 Hozzászólás

Salix cinerea.


Fel!

#5

RE: Salix4

- Milyen hazai növény? 24.03.2012. 14:50
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Hm, tegnap még valahogy nem tűnt ennyire szőrösnek... Csináltatok vele valamit, hogy mára ilyen lett?!


Javítva: 24.03.2012. 14:51 | Fel!

#6

RE: Salix4

- Milyen hazai növény? 24.03.2012. 15:34
- retek | 2.168 Hozzászólás

:D
Köszönöm!

Fel!



Látogatók
2 Fórumtag és 88 Vendég online:
tmoni10, Mossagateturtle

Fórum statisztikák
A fórumon 17590 topik és 73639 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).