#1

Érdeklődés

- Technikai panaszkodó... 02.06.2024. 14:28
- bartolomeo | 153 Hozzászólás

Mintha megállt volna az élet a Fórumon, régebben a topikjaimra gyorsabban reagáltak, most úgy látom, lecsökkent a látogatószám is. Szeretném tudni, hogy mi a probléma, számíthatok-e még továbbra is a Fórumra ? Szakmailag jónak, megbízhatónak tartom.

Fel!

#2

RE: Érdeklődés

- Technikai panaszkodó... 02.06.2024. 18:12
- Lila Pereszke | 18.274 Hozzászólás

Sajnos nincs válasz a kérdésre...

Egész egyszerűen úgy tűnik, hogy már nincs igény ilyen jellegű szakmai fórumra, lenyomott minket a Facebook, mindenki ott "szakért" vagy pedig ott próbál saját tartalmat gyártani. Ezen felül mindenki apátiába süllyedt, nem akar időt, energiát és pénzt áldozni másra. (Bár tegyük hozzá, hogy ez azért nem teljesen újdonság, mert a fórum technikai működési költségeit a kezdetektől én álltam egyedül... és még segéd admint sem sikerült találni az elmúlt 14 év alatt, mert senki sem vállalta az ezzel járó esetlegesen felmerülő minimális munkát / viszonylag rendszeres fórumos jelenlétet sem.)

Részemről időközben nekem is lett egy közel 1 hektáros kertem, komoly botanikai gyűjteménnyel, emiatt nekem is kevesebb időm van a fórumra, mivel mindenki más is eltűnt, így természetesen én is elgondolkodtam rajta, hogy érdemes-e még működtetni a fórumot, vagy idén dec. 31-el bezárjam. Még nem döntöttem el, mert szerintem talán kár lenne, ha a továbbiakban nem lenne elérhető az eddig felkerült sok hasznos tartalom, másrészt nem biztos, hogy erőltetni kell azt, amire már láthatóan nincs igény.

Fel!

#3

RE: Érdeklődés

- Technikai panaszkodó... 03.06.2024. 09:06
- bartolomeo | 153 Hozzászólás

Köszönöm az őszinte választ. Valóban létezik más megoldás is az interneten, de a szakmai hitelességéről nem vagyok meggyőződve. Ezen a fórumon viszont ezt tapasztaltam. Sajnálom, hogy így alakult. Azért még teszek néhány tétova próbálkozást !

Fel!

#4

RE: Érdeklődés

- Technikai panaszkodó... 03.06.2024. 22:25
- topoly | 305 Hozzászólás

Amíg a növénytudóknak van valamennyi ideje, addig érdemes nyitva tartani. A fészen is rendszeresen hivatkoznak erre a fórumra és rátok.
A fenntartást illetően korábban jeleztem, hogy szívesen hozzájárulok némi anyagiakkal. Mert amúgy csak a véreteket szívom az amatőr kérdéseimmel

Fel!

#5

RE: Érdeklődés

- Technikai panaszkodó... 04.06.2024. 08:00
- cypraea | 757 Hozzászólás

Igen, egyetértek. Én is szivesen csatlakozom a felajánláshoz. A másik baj az, hogy ugyan ennél többen, többször használják a Fórumot, de annak tartalmához nem tesznek hozzá.

Fel!


Látogatók
0 Fórumtag és 40 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17382 topik és 72631 hozzászólás van.
Rekord látogatottság: 442 Felhasználó (01.03.2023. 23:09).