#1

A kardoskúti pusztáról 1. (=Cardaria draba)

- Milyen hazai növény? 09.02.2019. 13:17
- topoly | 307 Hozzászólás

Sziasztok!
A kardoskúti pusztán fotóztam a növényt áprilisban, és közepes bizonytalansággal a közönséges tormáig jutottam. Jó-e?

Csatolt képek:

Javítva: 09.02.2019. 19:53 | Fel!

#2

RE: A kardoskúti pusztáról 1.

- Milyen hazai növény? 09.02.2019. 18:35
- Papinho | 2.958 Hozzászólás

A közönséges jó, de inkább útszéli zsázsa lesz.

Fel!

#3

RE: A kardoskúti pusztáról 1.

- Milyen hazai növény? 09.02.2019. 20:01
- topoly | 307 Hozzászólás

Köszönöm szépen.

Fel!



Látogatók
2 Fórumtag és 98 Vendég online:
bosna sarajevo, barkberk

Fórum statisztikák
A fórumon 17590 topik és 73639 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).