#1

Lobelia-szerű (=Isotoma sp.)

- Milyen dísznövény? 29.10.2017. 18:51
- divaricatus | 948 Hozzászólás

Cserépben ültetve. Valamelyik Lobelia lehet?

Csatolt képek:

Javítva: 29.10.2017. 20:47 | Fel!

#2

RE: Lobelia-szerű

- Milyen dísznövény? 29.10.2017. 19:22
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Olyasmi, Isotoma hibrid.

Fel!

#3

RE: Lobelia-szerű

- Milyen dísznövény? 29.10.2017. 19:29
- divaricatus | 948 Hozzászólás

Köszönöm

Fel!



Látogatók
1 Fórumtag és 44 Vendég online:
Mossagateturtle

Fórum statisztikák
A fórumon 17590 topik és 73639 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).