#1

Badacsony, fácska (=Xanthoceras sorbifolium)

- Milyen dísznövény? 29.07.2017. 11:49
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Háromkopácsú tokban borsó nagyságú kemény magok vannak. Mi ez?

Csatolt képek:
DSC03558 - Kopie.JPG

Javítva: 29.07.2017. 17:47 | Fel!

#2

RE: Badacsony, fácska

- Milyen dísznövény? 29.07.2017. 17:46
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Xanthoceras sorbifolium

Jópofa, nem túl gyakori dísznövény nálunk.


Javítva: 29.07.2017. 17:47 | Fel!

#3

RE: Badacsony, fácska

- Milyen dísznövény? 29.07.2017. 22:41
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Szuper! Kár, hogy nem ehetö. Hoztam magokat, majd elvetem tavasszal.

Fel!



Látogatók
1 Fórumtag és 44 Vendég online:
Mossagateturtle

Fórum statisztikák
A fórumon 17590 topik és 73639 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).