#1

piros mályvacserje (=Abutilon pictum)

- Milyen dísznövény? 14.02.2017. 15:51
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Hibiscus, Malvaviscus...?

Csatolt képek:
P1010234.JPG

Javítva: 15.02.2017. 17:03 | Fel!

#2

RE: piros mályvacserje

- Milyen dísznövény? 14.02.2017. 19:10
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Abutilon cf. pictum

Fel!

#3

RE: piros mályvacserje

- Milyen dísznövény? 14.02.2017. 22:36
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Ez az! Köszönöm.

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 193 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).