#1

Borsos? (=Aureoboletus moravicus)

- Milyen gomba? 02.08.2016. 18:08
- Lila Pereszke | 18.763 Hozzászólás

Budai-hg. tegnap. Először Xerocomus badius-ra, majd az okkeres tráma miatt Boletus piperatus-ra gyanakodtunk, de nem nagyon akar csípni, hiába kóstolgatom...

Csatolt képek:

Javítva: 11.08.2016. 15:32 | Fel!

#2

RE: Borsos?

- Milyen gomba? 10.08.2016. 15:32
- retek | 2.168 Hozzászólás

kifakult a borsossága

Fel!

#3

RE: Borsos?

- Milyen gomba? 11.08.2016. 12:44
- disznófülgomba | 1.238 Hozzászólás

Épp a napokban találtam én is : Aureoboletus moravicus (morva nemezes tinóru). Elég ritka, gratulálok a megtalálásához.
http://www.miskolcigombasz.hu/fajlista/i...ist&kindId=1190

Fel!

#4

RE: Borsos?

- Milyen gomba? 11.08.2016. 15:32
- Lila Pereszke | 18.763 Hozzászólás

Nahát, ez nagyon érdekes! Köszi!

Fel!

#5

RE: Borsos?

- Milyen gomba? 16.08.2016. 13:27
- Lila Pereszke | 18.763 Hozzászólás

(Budakeszin is találtunk belőle tegnap kettőt..)

Fel!

#6

RE: Borsos?

- Milyen gomba? 30.08.2016. 12:47
- barkócza | 2.017 Hozzászólás

Itt vannak további képek.

Csatolt képek:

Fel!

#7

RE: Borsos?

- Milyen gomba? 30.08.2016. 16:05
- disznófülgomba | 1.238 Hozzászólás

De jó, most látom Barkócza felrakta a másik fórumra is. Gratulálok!

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 22 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17587 topik és 73635 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).