#1

Vicia? 2. (=Medicago cf. sativa)

- Milyen hazai növény? 12.06.2016. 21:22
- Gurgolya | 619 Hozzászólás

Ez is a pilisszentkereszti réteken volt. Itt már nagyon bizonytalan vagyok, hogy egyáltalán Vicia-e...

Csatolt képek:
IMG_1981.jpg

Javítva: 13.06.2016. 11:29 | Fel!

#2

RE: Vicia? 2.

- Milyen hazai növény? 12.06.2016. 22:19
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Lucerna (Medicago sativa), bár a színe kicsit furcsa, úh. esetleg még a hibrid M. x varia is szóba jöhet...

Fel!



Látogatók
1 Fórumtag és 96 Vendég online:
tmoni10

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).