#1

ibolya (=Viola sp.)

- Milyen hazai növény? 05.04.2016. 23:18
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Erdei út rézsüjében. Teljesen szagtalan. Melyik lehet?

Csatolt képek:

Javítva: 24.04.2016. 14:52 | Fel!

#2

RE: ibolya

- Milyen hazai növény? 22.04.2016. 22:35
- bosna sarajevo | 5.111 Hozzászólás

mondjuk suavis - de elég gyenge a felhozatal, odorata vagy odorata-hibrid is belefér

Fel!

#3

RE: ibolya

- Milyen hazai növény? 23.04.2016. 09:50
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Az mindkettö illatos lenne

Fel!

#4

RE: ibolya

- Milyen hazai növény? 23.04.2016. 09:58
- bosna sarajevo | 5.111 Hozzászólás

ez a bélyeg messze áll a megfelelő objektivitástól, ráadásul egy defektes, egy nyomorult virággal rendelkező példány alapján ....

Fel!

#5

RE: ibolya

- Milyen hazai növény? 24.04.2016. 13:18
- Kemény Dió | 5.616 Hozzászólás

Hát, jó. Köszönöm.

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 120 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).