#1

Euphorbia ? (=Euphorbia salicifolia)

- Milyen hazai növény? 26.11.2015. 22:33
- Dombos Odon | 409 Hozzászólás

Euphorbia salicifolia - fűzlevelű kutyatej ?

Csatolt képek:
393Euphorbia_salicifolia.JPG

Javítva: 27.11.2015. 20:16 | Fel!

#2

RE: Euphorbia ?

- Milyen hazai növény? 27.11.2015. 12:47
- retek | 2.168 Hozzászólás

lehetséges, de bele tudok képzelni mást is...közelebbi képek kellenek a növényről

Fel!

#3

RE: Euphorbia ?

- Milyen hazai növény? 27.11.2015. 18:04
- Dombos Odon | 409 Hozzászólás

Köszi

Nincs több képem erről a töröl.
A többi pár héttel később készült , ami már egyértelműen határozható .

Fel!

#4

RE: Euphorbia ?

- Milyen hazai növény? 27.11.2015. 18:19
- bosna sarajevo | 5.111 Hozzászólás

nagy valószínűséggel tényleg salicifolia

Fel!



Látogatók
1 Fórumtag és 131 Vendég online:
tmoni10

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).