Ööö... hát de itt vagy, nem is vagy törölve... 
(Nem kellett újból regisztrálnod, csak valószínűleg kiléptél a fórumról és újból be kellett lépned... de a nevedre kattintva ott van minden: regisztráció dátuma: 2019. 07. 26., összes eddigi hozzászólás, ez egy ősrégi profil, nem újonnan regisztrált.
)
Hm, bár az erősen lecsökkent fórumos aktivitás fellendítése érdekében igazából lehet, hogy inkább azt kellene írnom erre, hogy igen, mostantól mindenki törölve lesz, aki 3 napig nem ír semmit! Szóval húzzon bele mindenki a képfeltöltésbe is, mert bajok lesznek! 