#1

Az Úton 1.

- Milyen hazai növény? 24.05.2026. 20:48
- Gurgolya | 619 Hozzászólás

Sziasztok, a budaörsi Út-hegyen volt ez a magas, keresztesnek tűnő növény. Mi lehet? Köszönöm.

Fel!

#2

RE: Az Úton 1.

- Milyen hazai növény? 28.05.2026. 13:39
- Lila Pereszke | 18.765 Hozzászólás

Nem sok látszik belőle, de jó eséllyel Erysimum diffusum.

Fel!



Látogatók
0 Fórumtag és 206 Vendég online

Fórum statisztikák
A fórumon 17592 topik és 73646 hozzászólás van.

Rekord látogatottság: 5103 Felhasználó (25.03.2026. 17:55).